Uitslag LASER4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

202334

ELINE VERSTRAELEN

11,0

1

3

2

(4)

3

2

2

210589

DRIES VAN HOYE

14,0

(7)

1

4

3

5

1

3

207176

ANNA DE BRUYCKER

15,0

2

2

5

1

(6)

5

4

207170

JEF HINNEKINT

17,0

4

6

1

2

(9)

4

5

207172

EMILE VERSLUYS

26,0

6

4

3

10

(12)

3

6

211300

MATISSE PINTELON

26,0

3

5

6

5

7

(ret)

7

211382

KATO DESAEVER

39,0

10

12

10

(14)

1

6

8

205745

BENTE RAVELINGIEN

39,0

(14)

8

7

7

4

13

9

187613

OLIVER CARMEN

39,0

5

7

8

8

11

(14)

10

206994

MANON SWAELEN

43,0

9

11

(13)

6

10

7

11

209772

LUCA DANDOIS

50,0

12

(15)

14

11

2

11

12

201859

OSCAR VAN DAMME

52,0

8

13

9

13

(16)

9

13

205743

ALEXANDER VERBRUGGEN

56,0

(15)

9

11

12

13

8

14

191662

CELESTIN GOUBAU

59,0

11

(16)

12

9

15

12

15

198284

LUKA SCHERENS

60,0

13

14

(dnf)

15

8

10

16

197671

FLORIAN SOYEZ

77,0

(17)

17

15

16

14

15

17

211004

SIMON DE GENDT

83,0

16

10

(dnf)

dnc

dnc

dnc

18

1932

ROBBE DEJONGHE

84,0

(18)

18

16

17

17

16

 
Punten straffen zijn als volgt:

 

205743

ALEXANDER VERBRUGGEN

race 2

9, 9 --> 12 punten, dpi

 


Uitslag LASERRADIAL

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

207343

JENTHE VERSTRAELEN

10,0

4

2

(6)

2

1

1

2

210365

THIJS PEELS

12,0

2

(5)

3

1

2

4

3

207498

DAAN RAVELINGIEN

19,0

(9)

3

5

3

6

2

4

207168

MAX SLAP

23,0

7

6

1

6

(ret)

3

5

193266

ARTHUR VAN DAMME

24,0

3

7

2

5

7

(dnf)

6

208778

EMMA PLASSCHAERT

28,0

1

1

4

(dnc)

dnc

dnc

7

206443

ALEXANDER BOUCKAERT

30,0

8

(10)

9

4

3

6

8

20717

ALEX VERSLUYS

30,0

6

4

(10)

8

5

7

9

106646

KILIAN VERMEERSCH

32,0

5

(8)

8

7

4

8

10

196972

HUGO VANCRAENENBROECK

40,0

(10)

9

7

dne

8

5

 


Uitslag LASERSTANDA

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

BEL 199894

TOMAS GUNST

6,0

1

1

1

(4)

1

2

2

SUI 209860

ARTHUR BAUDET

16,0

4

4

2

2

(ret)

4

3

BEL 7

PIETER VAN LAER

17,0

3

(ocs)

4

1

3

6

4

BEL 191112

LANDER BALCAEN

18,0

(6)

5

3

3

6

1

5

BEL 206433

MICHEL MAJON

20,0

5

2

(9)

6

2

5

6

BEL 198281

THOMAS VAN HOEYLANDT

24,0

2

3

(12)

9

7

3

7

BEL 170459

VINCENT PAREIN

34,0

(12)

6

7

5

5

11

8

BEL 210858

DE FROIDMONT ERIC

38,0

9

7

8

7

(11)

7

9

BEL 203486

BONHOMME

40,0

7

11

(10)

10

4

8

10

BEL 210853

CEDRIC CRETS

44,0

11

(13)

5

8

8

12

11

BEL 192717

PIET VAN DAMME

47,0

10

8

6

14

9

(dnf)

12

BEL 146749

PIERRE GOMBERT

51,0

8

(12)

11

12

10

10

13

BEL 209781

JOHN FOIDART

56,0

14

10

(dnf)

11

12

9

14

BEL 193271

JAN WILLEM WOLTERS

62,0

13

9

14

(dnf)

13

13

15

BEL 210852

LIONEL LAMBERT

69,0

(15)

14

13

13

14

15

16

BEL 122560

FABRICE CHARLIER

74,0

(16)

15

15

15

15

14

 
Punten straffen zijn als volgt:

 

BEL 203486

BONHOMME

race 3

10, 10 --> 13 punten, dpi

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl