RNSYC

De website van RNSYC maakt gebruik van cookies.   
Meer info   AKKOORD

Oostende Europse Sportstad 2017belgian dragonsbelgian dragons

Participants

List with all participants for the next event

LASER EURO MASTERS BELGIUM

Date : 05/05/2018 - 07/05/2018
N
BOAT
CNTRY
SAILN
CLASS
HELMSMAN
CREW

LASER EURO MASTERS BELGIUM

Date : 05/05/2018 - 07/05/2018


1
.
ARG
203193
LASER RADIAL
HECTOR DAVID
Participant N
1

BOAT
.

COUNTRY
ARG

SAIL N
203193

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
HECTOR DAVID

CREW

2
-
BEL
176480
LASER RADIAL
JAMES DUFFY
Participant N
2

BOAT
-

COUNTRY
BEL

SAIL N
176480

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
JAMES DUFFY

CREW

3
CONDOR
BEL
198284
LASER RADIAL
NATHALIE GUNST
Participant N
3

BOAT
CONDOR

COUNTRY
BEL

SAIL N
198284

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
NATHALIE GUNST

CREW

4
-
FRA
175401
LASER RADIAL
BRUNO ROSETTE
Participant N
4

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
175401

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
BRUNO ROSETTE

CREW

5
-
FRA
198966
LASER RADIAL
CHRISTINE ROSETTE
Participant N
5

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
198966

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
CHRISTINE ROSETTE

CREW

6
-
FRA
210434
LASER RADIAL
ADAM
Participant N
6

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
210434

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
ADAM

CREW

7
-
FRA
210940
LASER RADIAL
DANIEL DEVOS
Participant N
7

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
210940

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
DANIEL DEVOS

CREW

8
-
FRA
211190
LASER RADIAL
CLAUDINE TATIBOUET
Participant N
8

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
211190

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
CLAUDINE TATIBOUET

CREW

9
-
FRA
212537
LASER RADIAL
DE ROFFIGNAC GERARD
Participant N
9

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
212537

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
DE ROFFIGNAC GERARD

CREW

10
-
FRA
212540
LASER RADIAL
REN� ROCHET
Participant N
10

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
212540

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
REN� ROCHET

CREW

11
-
GBR
162576
LASER RADIAL
TERRY SCUTCHER
Participant N
11

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
162576

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
TERRY SCUTCHER

CREW

12
IAN JONES
GBR
207787
LASER RADIAL
IAN JONES
Participant N
12

BOAT
IAN JONES

COUNTRY
GBR

SAIL N
207787

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
IAN JONES

CREW

13
-
GBR
208686
LASER RADIAL
MAX HUNT
Participant N
13

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
208686

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
MAX HUNT

CREW

14
-
GBR
210047
LASER RADIAL
GLYN PURNELL
Participant N
14

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
210047

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
GLYN PURNELL

CREW

15
-
GBR
213093
LASER RADIAL
MIKE KINNEAR
Participant N
15

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
213093

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
MIKE KINNEAR

CREW

16
-
GBR
213579
LASER RADIAL
IAN RAWET
Participant N
16

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
213579

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
IAN RAWET

CREW

17
-
GER
178145
LASER RADIAL
PETER DIETMÜLLER
Participant N
17

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
178145

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
PETER DIETMÜLLER

CREW

18
SEGLERGEMEINSCHAFT ÜBERLINGEN
GER
197215
LASER RADIAL
VOLKSBANK ÜBERLINGEN
Participant N
18

BOAT
SEGLERGEMEINSCHAFT ÜBERLINGEN

COUNTRY
GER

SAIL N
197215

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
VOLKSBANK ÜBERLINGEN

CREW

19
-
GER
201379
LASER RADIAL
UTE NOACK
Participant N
19

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
201379

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
UTE NOACK

CREW

20
ALEXANDRA WEIHRAUCH
GER
205206
LASER RADIAL
ALEXANDRA WEIHRAUCH
Participant N
20

BOAT
ALEXANDRA WEIHRAUCH

COUNTRY
GER

SAIL N
205206

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
ALEXANDRA WEIHRAUCH

CREW

21
-
NED
166560
LASER RADIAL
MARTTIJN VAN DIJK
Participant N
21

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
166560

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
MARTTIJN VAN DIJK

CREW

22
-
NED
167058
LASER RADIAL
SIMON VAN REES
Participant N
22

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
167058

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
SIMON VAN REES

CREW

23
-
NED
170608
LASER RADIAL
BARBARA SCHOL
Participant N
23

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
170608

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
BARBARA SCHOL

CREW

24
FLADDE
NED
189127
LASER RADIAL
JAN J. BAKKER
Participant N
24

BOAT
FLADDE

COUNTRY
NED

SAIL N
189127

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
JAN J. BAKKER

CREW

25
MISS CALCULATION
NED
202119
LASER RADIAL
ROEL BALLIEUX
Participant N
25

BOAT
MISS CALCULATION

COUNTRY
NED

SAIL N
202119

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
ROEL BALLIEUX

CREW

26
FRIS
NED
202640
LASER RADIAL
HENK WITTENBERG
Participant N
26

BOAT
FRIS

COUNTRY
NED

SAIL N
202640

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
HENK WITTENBERG

CREW

27
-
NED
206436
LASER RADIAL
KIM TAN
Participant N
27

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
206436

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
KIM TAN

CREW

28
.
NED
208708
LASER RADIAL
DIRMA EISENGA
Participant N
28

BOAT
.

COUNTRY
NED

SAIL N
208708

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
DIRMA EISENGA

CREW

29
-
NED
211384
LASER RADIAL
WILMAR GROENENDIJK
Participant N
29

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
211384

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
WILMAR GROENENDIJK

CREW

30
QD
NED
211390
LASER RADIAL
MARTIN VAN OLFFEN
Participant N
30

BOAT
QD

COUNTRY
NED

SAIL N
211390

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
MARTIN VAN OLFFEN

CREW

31
WESTEWIND
NED
212963
LASER RADIAL
RUUD VAN HAL
Participant N
31

BOAT
WESTEWIND

COUNTRY
NED

SAIL N
212963

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
RUUD VAN HAL

CREW

32
-
SUI
195769
LASER RADIAL
JEAN-LUC DREYER
Participant N
32

BOAT
-

COUNTRY
SUI

SAIL N
195769

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
JEAN-LUC DREYER

CREW

33
-
SUI
198299
LASER RADIAL
RUEDI CORBELLI
Participant N
33

BOAT
-

COUNTRY
SUI

SAIL N
198299

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
RUEDI CORBELLI

CREW

34
PERRET JACQUES
SUI
206190
LASER RADIAL
JACQUES PERRET
Participant N
34

BOAT
PERRET JACQUES

COUNTRY
SUI

SAIL N
206190

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
JACQUES PERRET

CREW

35
-
USA
189811
LASER RADIAL
PETER SEIDENBERG
Participant N
35

BOAT
-

COUNTRY
USA

SAIL N
189811

CLASS
LASER RADIAL

HELMSMAN
PETER SEIDENBERG

CREW

36
-
BEL
20
LASER STANDARD
PIETER VAN LAER
Participant N
36

BOAT
-

COUNTRY
BEL

SAIL N
20

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
PIETER VAN LAER

CREW

37
-
BEL
192717
LASER STANDARD
PIET VAN DAMME
Participant N
37

BOAT
-

COUNTRY
BEL

SAIL N
192717

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
PIET VAN DAMME

CREW

38
-
BEL
193271
LASER STANDARD
JAN WILLEM WOLTERS
Participant N
38

BOAT
-

COUNTRY
BEL

SAIL N
193271

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
JAN WILLEM WOLTERS

CREW

39
NOPANIC
BEL
202987
LASER STANDARD
BART MEYNENDONCKX
Participant N
39

BOAT
NOPANIC

COUNTRY
BEL

SAIL N
202987

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
BART MEYNENDONCKX

CREW

40
-
BEL
206433
LASER STANDARD
MICHEL MAJON
Participant N
40

BOAT
-

COUNTRY
BEL

SAIL N
206433

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
MICHEL MAJON

CREW

41
CABARETE
DOM
187994
LASER STANDARD
ARI BARSHI
Participant N
41

BOAT
CABARETE

COUNTRY
DOM

SAIL N
187994

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
ARI BARSHI

CREW

42
-
FRA
203123
LASER STANDARD
FRANÇOIS MEESEMAECKER
Participant N
42

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
203123

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
FRANÇOIS MEESEMAECKER

CREW

43
-
FRA
211183
LASER STANDARD
GILLES GRENIER
Participant N
43

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
211183

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
GILLES GRENIER

CREW

44
-
FRA
213621
LASER STANDARD
PATRICK JOST
Participant N
44

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
213621

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
PATRICK JOST

CREW

45
-
FRA
213626
LASER STANDARD
ANTOINE LOGIÉ
Participant N
45

BOAT
-

COUNTRY
FRA

SAIL N
213626

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
ANTOINE LOGIÉ

CREW

46
PUDDING
GBR
206716
LASER STANDARD
PETER SHERWIN
Participant N
46

BOAT
PUDDING

COUNTRY
GBR

SAIL N
206716

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
PETER SHERWIN

CREW

47
ATLAST
GBR
209833
LASER STANDARD
PETER YOUNG
Participant N
47

BOAT
ATLAST

COUNTRY
GBR

SAIL N
209833

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
PETER YOUNG

CREW

48
FAST
GBR
213005
LASER STANDARD
NEIL PETERS
Participant N
48

BOAT
FAST

COUNTRY
GBR

SAIL N
213005

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
NEIL PETERS

CREW

49
FAST
GBR
213005
LASER STANDARD
NEIL PETERS
Participant N
49

BOAT
FAST

COUNTRY
GBR

SAIL N
213005

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
NEIL PETERS

CREW

50
-
GBR
213699
LASER STANDARD
ALAN DAVIS
Participant N
50

BOAT
-

COUNTRY
GBR

SAIL N
213699

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
ALAN DAVIS

CREW

51
-
GER
88550
LASER STANDARD
CHRISTOPH M�LLER
Participant N
51

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
88550

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
CHRISTOPH M�LLER

CREW

52
-
GER
150418
LASER STANDARD
WOLFGANG JOST
Participant N
52

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
150418

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
WOLFGANG JOST

CREW

53
SINK POSITIVE
GER
177330
LASER STANDARD
THOMAS W. MUELLER
Participant N
53

BOAT
SINK POSITIVE

COUNTRY
GER

SAIL N
177330

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
THOMAS W. MUELLER

CREW

54
-
GER
194764
LASER STANDARD
FRANK STÖRCK
Participant N
54

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
194764

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
FRANK STÖRCK

CREW

55
MARAFADA
GER
202150
LASER STANDARD
NICOLAU HIMMEL
Participant N
55

BOAT
MARAFADA

COUNTRY
GER

SAIL N
202150

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
NICOLAU HIMMEL

CREW

56
ENDLESS SUMMER
GER
205207
LASER STANDARD
LUTZ HIRSCH
Participant N
56

BOAT
ENDLESS SUMMER

COUNTRY
GER

SAIL N
205207

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
LUTZ HIRSCH

CREW

57
-
GER
209124
LASER STANDARD
ROGER SCHULZ
Participant N
57

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
209124

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
ROGER SCHULZ

CREW

58
-
GER
209556
LASER STANDARD
WOLFGANG GERZ
Participant N
58

BOAT
-

COUNTRY
GER

SAIL N
209556

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
WOLFGANG GERZ

CREW

59
DE BEUKER
NED
175661
LASER STANDARD
MARTIJN OZINGA
Participant N
59

BOAT
DE BEUKER

COUNTRY
NED

SAIL N
175661

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
MARTIJN OZINGA

CREW

60
CLEOPATRA
NED
178808
LASER STANDARD
CESAR SIERHUIS
Participant N
60

BOAT
CLEOPATRA

COUNTRY
NED

SAIL N
178808

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
CESAR SIERHUIS

CREW

61
-
NED
182468
LASER STANDARD
KLAMER SCHUTTE
Participant N
61

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
182468

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
KLAMER SCHUTTE

CREW

62
.
NED
197519
LASER STANDARD
JACK DE RIJK
Participant N
62

BOAT
.

COUNTRY
NED

SAIL N
197519

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
JACK DE RIJK

CREW

63
JAKHALS
NED
200857
LASER STANDARD
HEIN VAN DER LINGEN
Participant N
63

BOAT
JAKHALS

COUNTRY
NED

SAIL N
200857

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
HEIN VAN DER LINGEN

CREW

64
-
NED
209455
LASER STANDARD
FRANK MEIJER
Participant N
64

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
209455

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
FRANK MEIJER

CREW

65
BOOT
NED
211159
LASER STANDARD
REN� VAN RIJN
Participant N
65

BOAT
BOOT

COUNTRY
NED

SAIL N
211159

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
REN� VAN RIJN

CREW

66
-
NED
213990
LASER STANDARD
RUTGER FLIERMAN
Participant N
66

BOAT
-

COUNTRY
NED

SAIL N
213990

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
RUTGER FLIERMAN

CREW

67
-
SUI
183970
LASER STANDARD
JACQUES RIVIER
Participant N
67

BOAT
-

COUNTRY
SUI

SAIL N
183970

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
JACQUES RIVIER

CREW

68
LASABUSU
SUI
208305
LASER STANDARD
BEAT HEINZ
Participant N
68

BOAT
LASABUSU

COUNTRY
SUI

SAIL N
208305

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
BEAT HEINZ

CREW

69
MIKE MATAN
USA
208838
LASER STANDARD
MIKE MATAN
Participant N
69

BOAT
MIKE MATAN

COUNTRY
USA

SAIL N
208838

CLASS
LASER STANDARD

HELMSMAN
MIKE MATAN

CREW

 

Back   print page  Facebook